Головна НовиниСтолична влада заплатила 400 тисяч гривень за розробку концепції інвестфоруму

Столична влада заплатила 400 тисяч гривень за розробку концепції інвестфоруму

ФОТО: з відкритих джерел

Автор Kashtan News

Очікується, що цього року Інвестиційний форум Києва відбудеться у листопаді в Брюсселі. За розробку лише концепції цього заходу КМДА вже заплатила 400 тисяч гривень

 «Минулого року пан Клоз (мер Бюсселя. – Ред.) запропонував допомогу і організував форум у своєму місті. Тоді ми підписали Меморандум про співпрацю в реалізації проєктів із підтримки критичної інфраструктури, відновлення та подальшого розвитку Києва. Та створили Брюссельську платформу для об’єднання зусиль. І сьогодні до неї вже доєднались 15 європейських міст», – написав Віталій Кличко у Telegram-каналі.

Нагадаємо: Інвестиційний форум Києва проходить з 2016 року. Головна мета — зібрати за одним столом інвесторів з багатьох країн та привернути увагу до міста.

До нинішнього, брюссельського, інвестфоруму Київ вже готується, в тому числі фінансово. Стало відомо, що Департамент економіки та інвестицій КМДА провів тендер «Розробка концепції проведення Інвестиційного форуму міста Києва у 2023 році». За це з бюджету Києва заплачено 400 тисяч гривень. Про закупівлю інформує «Прозорро».

Серед вимоги до Концепції зазначалося, зокрема, що вона має містити такі розділи, як пропозиції та обґрунтування вибору тематики Форуму з урахуванням, пропозиції щодо інформаційно-презентаційної продукції, відеоматеріалів щодо PR компаній…

А щодо замовленої продукції, то пояснюється, що це – «два надрукованих примірники Концепції українською мовою, разом з надрукованими презентаційними матеріалами в форматі Power Point українською та англійською мовами (два примірники), електронні версії Концепції у форматі разом з презентаційними матеріалами українською та англійською мовами на USB-флешнакопичувачі».

Переможцем торгів визнано ТОВ «О2ПР».

Як інформує youcontrol, компанія зареєстрована в 2009 році, в Києві.  Керівником  є Ольга Дьякова. Розмір статутного капіталу складає 63 тиссячі гривень.

Департамент економіки та інвестицій КМДА оголошував ще один тендер до інвестфоруму на значно більшу суму – на 3 мільйони 500 тисяч гривень. Ось назва цієї закупівлі: організаційно технічний супровід проведення Інвестиційного форуму міста Києва у Брюсселі. Планувалося придбати, зокрема, різноманітне технічне обладнання, в тому числі центральний блок керування системами синхронного перекладу, консоль перекладача з шістьома окремими мовними каналами, мікрофонні радіосистеми, телевізор та інше.

Однак ці торги не відбулися, їх відмінили.

Отож поки що столична влада має лише Концепцію форуму за 400 тисяч гривень.

Читайте також на сайті Каштан NEWS: мешканці столиці повинні знати, на які потреби комунальні підприємства витрачають бюджетні кошти.

Вам також може сподобатися