Знахідки планують взяти під охорону
Фахівці Київського еколого-культурного центру впродовж літніх експедицій виявили понад три десятки рідкісних рослин.

Про це повідомляє пресслужба КЕКЦ.
«Влітку 2023 року Київський еколого-культурний центр провів 23 експедиції до Київської, Житомирської, Черкаської областей з пошуку рідкісних, занесених до Червоної книги України рослин, з метою заповідання їх місць зростання», — повідомили біологи.
Вони розповіли, що літні експедиції були дуже вдалими, оскільки відшукали 31 місце зростання рідкісних рослин. Водночас виявлено 12 місць зростання ковили волосистої, 4 місця зростання астрагалу, 7 — різних видів орхідей, 2 — бруслини карликової, а також інших рідкісних рослин.

Як зазначили у КЕКЦ, щодо всіх виявлених місць зростання рідкісних рослин підготовлено відповідні матеріали для заповідання, а також ведеться погодження створення заповідних об’єктів з об’єднаними територіальними громадами та лісгоспами.
Нагадаємо, в столиці в четвер, 28 вересня, спостерігатиметься суха, мало вітряна та спекотна погода.