Столична команда вилетіла з УПЛ
Чинний володар Кубка України з футболу київське «Динамо» достроково завершило свої виступи в УПЛ, поступившись «Оболоні» з рахунком 1:0.
Про це повідомляє Суспільне спорт.
Як зазначається, Кубок України проводиться вперше за два сезони і вісім найсильніших клубів УПЛ розпочали змагання з 1/8 фіналу.
«Динамо» та «Оболонь» розігрували між собою путівку до чвертьфіналу. Команди зустрічалися вдруге за два місяці: на початку серпня «Динамо» виграло драматичне столичне дербі УПЛ з рахунком 4:2.
У результаті вчорашньої боротьби єдиний гол у матчі Кубка «Оболонь» забила в другому таймі: на 57-й хвилині господарі перехопили м’яч поблизу карної зони «Динамо», а Сергій Суханов завдав прицільного удару з-за меж штрафного.
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу так охарактеризував зустріч:
«Цей матч не був таким уже й складним… Проблема не в гравцях, а в їхньому менталітеті, адже вони знали, що кубковий матч — це особливий матч. Тут немає різниці між великими та маленькими клубами».
За словами Луческу, виграти можна лише, якщо маєш величезне бажання, віддаєш усі сили на полі та перебуваєш увесь час сконцентрованим.
«Ми дали можливість «Оболоні» створити моменти для взяття воріт та відзначитися, пропускали їхні контратаки. Лише протягом останніх 20-ти хвилин ми грали так, як мали грати протягом усього матчу. Я багатьох гравців не впізнав на полі — ось у чому проблема», — констатував головний наставник киян.
Як повідомлялося, сім футболістів столичного «Динамо» включені до списку національної збірної України з футболу на міжнародні матчі, які мають відбутися у жовтні цього року.