Вогонь ліквідували пожежники
У Шевченківському районі Києва молода жінка власноруч намагалася загасити полум’я у квартирі, але не впоралася і ледве не загинула, якби не вчасна допомога професійних вогнеборців.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.
«27 вересня, о 21:55, до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві надійшло повідомлення про пожежу на вулиці Багговутівська, 3/15, що у Шевченківському районі столиці», — йдеться у повідомленні.
Як розповіли в рятувальній службі, вогонь виник в одній із квартир на 8-поверсі 9-поверхового житлового будинку та охопив кімнатні речі.
Під час гасіння пожежі в квартирі було виявлено жінку, 1993 року народження, яка самостійно намагалася загасити пожежу. ЇЇ вивели на свіже повітря та передали для огляду медикам з попереднім діагнозом отруєння продуктами горіння. Згодом від госпіталізації вона відмовилася.
До ліквідації пожежі було залучено 3 одиниці техніки та 12 чоловік особового складу.
Причину і обставини виникнення пожежі встановлюватимуть правоохоронні органи.
Як повідомлялося, у Подільському районі Києва, на житловому масиві Виноградар, 26 вересня пожежні підрозділи ліквідували загоряння в одній із квартир багатоповерхівки.