Головна НовиниСтоличним судам віддадуть гроші, які призначалися для підвищення обороноздатності Києва

Столичним судам віддадуть гроші, які призначалися для підвищення обороноздатності Києва

Фото: скріншот трансляції засідання Київради

Автор kashtan NEWS

Як стверджують у Кличка, це нібито відповідає інтересам військових

Київська міська рада виділила 100 млн гривень на фінансування столичних судів.

Відповідне рішення було ухвалено 66 голосами під час пленарного засідання в четвер, 12 грудня.

Пункт про забезпечення доступності та сталості функціонування органів судочинства під час воєнного стану, на який виділено цю суму, було включено до міської цільової програми «Захисники та захисниці Києва».

Основним завданням програми є організація військової служби, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони столиці.

У Кличка фінансування судів за рахунок програми  обороноздатності пояснюють тим, що цього нібито потребують інтереси військових.

«Наші захисники, їхні сім’ї потребують доступу до правосуддя не тільки в питанні інклюзивності, а й через систему електронного суду, проведення судових засідань через відеоконференції. Це саме і буде слугувати захисту прав і інтересів як і військових, так і їхніх сімей», – заявив під час обговорення член фракції «УДАР» Віктор Домогальський.

Читайте також: Стало відомо, куди в Кличка спрямовують залишки бюджетного «пирога»

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися