Зловмисника розшукали й затримали
Столичні поліцейські затримали чоловіка за підозрою в стрілянині з автоматичної зброї на території однієї із станцій техобслуговування автомобілів у Дарницькому районі.

Про це повідомляє Патрульна поліція Києва.
Як розповіли правоохоронці, вчора ввечері на лінію 112 надійшло повідомлення про агресивного чоловіка в Дарницькому районі, який погрожував працівникам СТО фізичною розправою та стріляв з автомата.
На місці події наряд поліції з’ясував, що зловмисник утік на автомобілі Volkswagen.

У результаті вжитих заходів підозрюваного було затримано.
Під час огляду транспортного засобу в салоні знайдено автомат Калашникова з набоями. Зброю направлено на експертизу. Про цю подію слідчі внесли відомості до ЄРДР за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням зброї) ККУ. Слідство триває.
Нагадаємо, вночі 23 листопада минулого року в приміщенні столичного готелю виник конфлікт між двома компаніями. Сварка переросла в бійку, під час якої один з учасників дістав зброю та зробив кілька пострілів у бік опонентів, внаслідок чого одна людина загинула та дві отримали поранення.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.