Двоє українців боролися за нагороди
Українці Андрій Проценко та Олег Дорощук взяли участь у фіналі Чемпіонату світу серед чоловіків зі стрибків у висоту.
Про це повідомляє Суспільне спорт.
Як зазначається, українські стрибуни підходили до фіналу у різному статусі. 35-річний Проценко — як бронзовий призер минулорічного Чемпіонату світу в Орегоні, а 22-річний Дорощук — уперше пройшов до фіналу на рівні ЧС.
У фіналі українські стрибуни боролися з 11 іншими легкоатлетами в секторі. Однак, як не прикро, саме українці стали одними з перших, хто вибув зі змагань.
Загалом це перший випадок за 18 років, коли одразу два українські стрибуни виступили у фіналі Чемпіонату світу. У 2005-му чемпіоном став Юрій Кримаренко, тоді як інший українець — Андрій Соколовський — отримав 13-й результат.
Як повідомлялося, молодіжна збірна України з футболу проведе перший матч відбору Євро-2025 зі збірною Північної Ірландії.