Злочинець намагався відібрати у 10-річного хлопчика мобільний телефон
Деснянський суд столиці засудив до восьми років позбавлення волі чоловіка, який вчинив розбійний напад на дитину.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Подія трапилася у жовтні 2022 року, на бульварі Висоцького Деснянського району.
«Правоохоронці встановили, що зловмисник зайшов за 10-річним хлопцем у під’їзд та погрожуючи ножем забрав у дитини мобільний телефон. Оперативні співробітники главку та Деснянського управління поліції швидко розшукали підозрюваного та затримали його. Правоохоронці вилучили викрадений мобільний та повернули потерпілому», – йдеться в повідомленні.
Затриманий виявився 30-річним уродженцем Миколаївської області. Йому було пред’явлено підозру за ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України – вчинення розбою в умовах воєнного стану. Після досудового розслідування обвинувальний акт було скеровано до суду.Читайте також: У Києві затримали злодія, який викрадав речі з автомобілів