Головна НовиниУ Кличка не підтримали встановлення валідаторів у маршрутках
Петицію про встановлення валідаторів у маршрутках не підтримано.

У Кличка не підтримали встановлення валідаторів у маршрутках

Фото: Київпастранс

Автор kashtan NEWS

КМДА киває на перевізників

Київська влада не підтримала петицію з вимогою облаштувати столичні маршрутки валідаторами для оплати проїзду, попри те, що її підписали понад 6 000 киян.

Відповідь КМДА на петицію була опублікована у вівторок, 26 грудня.

У міській держадміністрації стверджують, що вся справа у перевізниках.

«Питання впровадження та забезпечення можливості безготівкової оплати проїзду в маршрутних таксі можливе виключно за умови приєднання перевізників до АСОП та відповідності їхнього обладнання технічним вимогам щодо приєднання до АСОП для забезпечення можливості використання пасажирами електронного квитка для оплати за послуги з перевезення в громадському транспорті міста Києва», – йдеться у відповіді КМДА.

Водночас столичні чиновники повідомили, що адміністрація веде з перевізниками перемовини щодо приєднання до АСОП.

Читайте також:  У Кличка влаштували корпоратив під час транспортного колапсу: подробиці

Вам також може сподобатися