Головна НовиниСуд виніс вирок убивці, який зробив селфі з тілом жертви
вирок вбивці селфі

Суд виніс вирок убивці, який зробив селфі з тілом жертви

ФОТО: facebook.com/UA.KyivPolice

Автор Kashtan News

Злочин скоєно в лютому 2023 року

Святошинський суд засудив до семи років позбавлення волі киянина, який розбив об голову друга стілець, а коли той стікав кров’ю, зробив на фоні нього селфі.

Про це повідомляє київська поліція.

Тіло 36-річного чоловіка з ознаками тілесних ушкоджень було знайдено у будинку на вулиці Садовій. За висновками судмедекспертизи, смерть настала внаслідок численних травм голови.

У перебігу розслідування правоохоронці вийшли на друга покійного, який напередодні спілкувався з жертвою.

«З’ясувалося, що чоловіки розпивали алкогольні напої у будинку знайомого, де між ними виникла бійка, під час якої зловмисник схопив стілець та наніс товаришу кілька ударів по голові. Далі фігурант намагався позбутися речових доказів, підпаливши зламаний стілець та витерши кров. Окрім того, чоловік зробив фото на фоні друга з розбитою головою, а коли до помешкання повернувся власник, гість вже був мертвий», – ідеться в повідомленні.

Після досудового розслідування Святошинське управління поліції скерувало матеріали слідства до суду.

Суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, та призначив йому покарання у сім років позбавлення волі.

Нагадаємо, на кордоні з Польщею затримали киянина, який намагався виїхати з країни, сховавшись під ковдрою у ліжку дальнобійника.

Також на Куренівці було затримано чоловіка, який погрожував підірвати гранату, якщо до нього не приїде «швидка».

Вам також може сподобатися