Головна БезпекаСуд зобов’язав відновити бомбосховище на Подолі
суд зобов'язав привести укриття на подолі в належний стан

Суд зобов’язав відновити бомбосховище на Подолі

ФОТО: УНІАН

Автор Kashtan News

Захисне приміщення перебуває в аварійному стані

Подільський районний суд Києва ухвалив рішення, яким зобов’язав привести у належний стан і відновити роботу бомбосховища на вулиці Костянтинівська, яке здатне вмістити майже півтисячі людей.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

«Суд підтвердив обґрунтованість вимог прокурора до балансоутримувача про необхідність приведення сховища у готовність з метою забезпечення  належного захисту життя та здоров’я людей», — ідеться в повідомленні.

Як зазначили в правоохоронному відомстві, з’ясовано, що на балансі одного з товариств перебуває  споруда  цивільного захисту  площею 420 кв м, у якій можуть  розміститися  450 людей.

Водночас спільною перевіркою органів прокуратури та ДСНС України встановлено, що приміщення перебуває в аварійному стані та не готове до використання як споруди цивільного захисту.

Проте чинним законодавством на власників, балансоутримувачів та користувачів   споруд цивільного захисту покладено обов’язок утримувати їх у готовності до використання.

Загалом, зауважили правоохоронці, упродовж 2022—2023 років органи Київської міської прокуратури подали до судів 35 позовів про зобов’язання балансоутримувачів та власників привести захисні цивільні споруди в стан готовності до використання за призначенням.

Нагадаємо, раніше Київський окружний адмінсуд зобов’язав столичних комунальників привести у належний стан укриття в Шевченківському районі.

Вам також може сподобатися