Головна НовиниТрамп прибув до в’язниці, сплатив заставу та пішов
Доналд Трамп прибув до в'язниці та вніс заставу.

Трамп прибув до в’язниці, сплатив заставу та пішов

ФОТО: Wikimedia commons

Автор Kashtan News

Експрезидент США виконав  процесуальні норми

Колишній президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вчора ввечорі за київським часом прибув до в’язниці в Атланті, щоб здатися правосуддю в кримінальній справі про втручання в вибори в штаті Джорджія.

Про це повідомляє CNN

Як зазначається, Трамп став першим колишнім президентом США, який отримав відповідне документальне фото, коли його помістили під арешт у в’язницю округу Фултон.

Між тим, у в’язниці колишній американський очільник пробув не більше 20 хвилин — Трамп залишив це місце після погодження всіх формальностей із внесенням 200 тисяч доларів застави.

Цікаво, що окружний прокурор округу Фултон Фані Вілліс просить уже 23 жовтня розпочати суд над усіма 19 особами, яких обвинувачують разом із Трампом,  що є надзвичайно амбітним графіком.

Як повідомлялося, Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами моніторингу способу життя депутата Київради виявило ознаки корупційного кримінального правопорушення, які свідчать про його незаконне збагачення на суму майже 300 тисяч доларів, які він нібито отримав в подарунок від матері.

Вам також може сподобатися