Головна НовиниТренер «Шахтаря» вдарив наставника юних «динамівців»
Тренер молодіжної команди Шахтаря вдарив 70-річного керівника дитячо-юнацької школи Динамо

Тренер «Шахтаря» вдарив наставника юних «динамівців»

Фото: shakhtar.com

Автор kashtan NEWS

Комітет з етики та чесної гри Української асоціації футболу розпочав службове розслідування щодо інцидентів після матчу 28-го туру Чемпіонату України серед юнацьких команд U-19 «Шахтар» (Донецьк) — «Динамо» (Київ)

Про це інформує сайт УАФ.

У поєдинку, який відбувся 10 травня, динамівці перемогли команду гірників з рахунком 2:1. Після матчу спалахнув неабиякий скандал. Як розповів заступник генерального директора «Динамо» Сергій Мохник, старший тренер «Шахтаря U-19» Олексій Бєлік ударив 70-річного керівника дитячо-юнацької школи «Динамо» Олександра Іщенка.

Ситуацію прокоментував сам Олександр Іщенко, йдеться на Фейсбук-сторінці dynamo.kiev.ua.

«Мені незрозуміла така агресія. Я з Бєліком не спілкувався, стояв після матчу, розмовляв із суддями. Він вискочив з-за спин охоронців, що стояли біля суддів, викрикував матюки, вдарив мене в груди. Добре, що поряд були Сергій Мохник та колишній президент «Арсенала». Вони його втримали, бо він був готовий битися далі. Я був у шоці. Адже нічим не спровокував цю ситуацію… Після  того, як він на мене напав, я попросив його поводитися адекватно. У відповідь почув матюки: «Я вас тут покладу. Я вас тут переб’ю».

Читайте також: ІГНОРУВАННЯ ТРИВОГИ ОБІЙШЛОСЯ «ДИНАМО» В 35 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ШТРАФУ

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися