У столичній підземці відкриється тематична виставка
У Києві 20 липня на станції метро «Золоті ворота» Центр досліджень воєнної історії Збройних Сил України презентує виставку «Лютий: Грані Незламності».
Про це повідомляє armyinform.
«За загадковим збігом саме в лютому сталися ключові події новітньої історії України (перемога Революції Гідності та російське вторгнення в Україну в лютому 2014 року, а згодом – початок широкомасштабної агресії росії проти нашої держави в лютому року 2022-го)», – йдеться у повідомленні.
Автори експозиції зазначають, що виставка робить особливий акцент на подіях, що відбувалися в Києві та на Київщині. Поразка росіян під час відчайдушної спроби захопити столицю України в 2022 році стала історичною та цивілізаційною точкою неповернення, запустила зворотний відлік часу, що залишився до остаточного краху російської імперії з усіма її реінкарнаціями.
Виставка проходитиме у вестибюлі станції метро «Золоті ворота», вул. Золотоворітський проїзд, 3, м. Київ. Вхід вільний.
Нагадаємо, у Києві в Національному музеї історії України відкрилася виставка «Європа і Україна: діалог крізь віки».