Головна КультураУ ботсаду розпочався «медовий» тиждень

У ботсаду розпочався «медовий» тиждень

Фото: Фундація жінок пасічниць / Facebook

Автор Дем'янов Євген

В Україні 14 серпня відзначається Медовий Спас

На території столичного Національного ботанічного саду ім. Гришка розпочався і триватиме до 20 серпня Благодійний фестиваль меду, організований Фундацією жінок пасічниць.

Про це повідомляє «Вечірній Київ».

Як зазначається, до кінця наступного тижня відвідувачі мають нагоду зануритися у світ ароматних медових смаколиків та одночасно підтримати ЗСУ.

В експозиції фестивалю для відвідувачів представлені різноманітні види меду за ціною від 80 грн за 250 грамів солодкого продукту.

Окрім меду та медових напоїв на Фестивалі можна придбати лікарські засоби, які отримують з бджолиного вулика, — бджолиний хліб (перга), маточне молочко, трутневе молочко, прополіс і квітковий пилок, які вважаються дієтичними натуральними добавками, які можна вживати практично всім для лікування різних хвороб та зміцнення імунітету.

Водночас організатори дійства проводять майстер-класи для дітей з плетіння віночків чи розпису медового печива, облаштована фотозона із живими бджолами, де охочі зможуть приміряти на себе пасічний костюм.

Варто зазначити, що 10% від виторгів за продукцію, а також усі кошти з майстер-класів підуть на допомогу ЗСУ.

Нагадаємо, 11-13 серпня в київському Національному ботанічному саду імені М. Гришка вiдбудеться Всеукраiнська виставка «ГЛАДIОЛУС-2023».

Вам також може сподобатися