Головна БезпекаБез паніки: у центрі Києва пройшли навчання

Без паніки: у центрі Києва пройшли навчання

Фото: ДСНС

Автор Дем'янов Євген

Рятувальники тренувалися діяти у незвичних ситуаціях

Сьогодні вдень у Печерському районі пройшли тренування рятувальників, на яких відпрацювався алгоритм дій екстренних служб у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.

«За легендою, у триповерхову будівлю потрапили уламки невідомого об’єкту, внаслідок чого сталось загоряння на площі 100 кв м та руйнування конструкцій будівлі на площі 200 кв м», — розповіли в рятувальній службі.

Як зазначили у ДСНС, відпрацювання алгоритму дій рятувальників у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру забезпечить оперативність реагування та злагодженість рятувальників.

Як повідомлялося, 12 серпня увечорі поблизу Київського національного університету ім. Т. Шевченка пожежні підрозділи ліквідували загоряння у недіючому торговому павільоні.

Вам також може сподобатися