У телефоні зловмисника знайшли відео злочину
Столична поліція та СБУ затримали 33-річного киянина, який підпалив релейну шафу в Дніпровському районі.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Повідомлення про підпал електрощитової на залізниці надійшло до Дніпровського управління поліції.
«Оперативники столичного главку спільно з оперативниками Дніпровського управління поліції та СБУ за підтримки аналітиків кримінального аналізу провели низку розшукових заходів та встановили особу, причетну до злочину. Ним виявився раніше судимий 33-річний місцевий мешканець, який таким чином вирішив підзаробити, виконавши замовлення від ворожих спецслужб», – розповіли в поліції.
Щоб засвідчити свою «роботу» для окупантів, палій зафільмував свої дії на камеру мобільного телефону. Росіяни пообіцяли йому чималі гроші, які він так і не отримав.

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 2 ст.113 Кримінального кодексу України – диверсія, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
На час слідства палій перебуватиме під вартою.
Читайте також: У метро пояснили походження води на станції «Деміївська»
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.