Поліція провела з жінкою профілактичну бесіду
У Голосіївському парку столиці патрульні-кавалеристи розшукали 3-річного хлопчика, якого загубила бабуся під час прогулянки.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Патрульна поліція Києва.
«На лінію «102» звернулася схвильована громадянка. Вона розповіла, що прогулюючись з онуком, відволіклася на хвилину й не помітила, як той зник», — йдеться в повідомленні.
Як зазначили правоохоронці, інспектори кавалерійської роти обстежили прилеглу територію і знайшли дитину.
Хлопчика повернули родині, а з бабусею провели профілактичну бесіду.
Як повідомлялося, у Києві поліція за сприяння небайдужих громадян викрила двох горе-матерів, які фактично покинули напризволяще своїх дітей.