Головна НовиниУ Голосіївському парку бабуся  загубила онука

У Голосіївському парку бабуся  загубила онука

ФОТО: Патрульна поліція Києва

Автор Kashtan News

Поліція провела з жінкою профілактичну бесіду

У Голосіївському парку столиці патрульні-кавалеристи розшукали 3-річного хлопчика, якого загубила бабуся під час прогулянки.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Патрульна поліція Києва.

«На лінію «102» звернулася схвильована громадянка. Вона розповіла, що прогулюючись з онуком, відволіклася на хвилину й не помітила, як той зник», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили правоохоронці, інспектори кавалерійської роти обстежили прилеглу територію і знайшли дитину.

Хлопчика повернули родині, а з бабусею  провели профілактичну бесіду.

Як повідомлялося, у Києві поліція за сприяння небайдужих громадян викрила  двох горе-матерів, які фактично покинули напризволяще своїх дітей.

Вам також може сподобатися