Захід відбувся не безоплатній основі
У Голосіївському районі Києва всі охочі містяни мали можливість пройти безкоштовне обстеження стану здоров’я у фахівців за широким спектром медичних напрямків.
Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Голосіївська райдержадміністрація.
«Справжня «лікарня на колесах» вчора розташувалася в Голосіївському парку ім. Рильського. Всі охочі мали можливість пройти обстеження у педіатра, офтальмолога, ендокринолога, кардіолога та інші», — розповіли в РДА.
Крім того, як зазначили у відомстві, кожен бажаючий зміг взяти забір крові на глюкозу, виміряти тиск, взяти участь у майстер-класах з першої домедичної допомоги.
Як повідомлялося, фахівці Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.Шалімова вперше в Україні провели вдалу ретрансплантацію печінки.