Головна НовиниУ Голосіївському районі влаштували корисну медичну акцію

У Голосіївському районі влаштували корисну медичну акцію

Фото: Голосіївська РДА

Автор Дем'янов Євген

Захід відбувся не безоплатній основі

У Голосіївському районі Києва всі охочі містяни мали можливість пройти безкоштовне обстеження стану здоров’я у фахівців за широким спектром медичних напрямків.

Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє Голосіївська райдержадміністрація.

«Справжня «лікарня на колесах» вчора розташувалася в Голосіївському парку ім. Рильського. Всі охочі мали можливість пройти обстеження у педіатра, офтальмолога, ендокринолога, кардіолога та інші», — розповіли в РДА.

Крім того, як зазначили у відомстві, кожен бажаючий зміг взяти забір крові на глюкозу, виміряти тиск, взяти участь у майстер-класах з першої домедичної допомоги.

Як повідомлялося, фахівці Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.Шалімова вперше в Україні провели вдалу ретрансплантацію печінки.

Вам також може сподобатися