Частина абонентів залишилася без зв’язку та Інтернету
Вранці, 12 грудня, в оператора «Київстар» стався збій у роботі. Не працює мобільний зв’язок та Інтернет, а також сайт компанії.
У своєму телеграм-каналі компанія «Київстар» повідомила, що спеціалісти вже працюють над усуненням проблем.
«Сьогодні в нашій мережі стався технічний збій… Можуть бути недоступні послуги зв’язку та доступу в Інтернет у частини абонентської бази. Приносимо абонентам вибачення за тимчасові складнощі та дякуємо за розуміння», – зазначають у Київстар.
Водночас фахівці нагадують: якщо ви залишилися без зв’язку, то в нагоді буде національний роумінг. Аби його встановити, потрібно зайти в налаштування телефону та вимкнути автоматичний вибір оператора.
Як повідомляв Каштан NEWS, більшість інтернет-провайдерів столиці не готові до блекаутів.