Головна НовиниУ Києві «благодійники» торгували майном, призначеним для ЗСУ

У Києві «благодійники» торгували майном, призначеним для ЗСУ

Фото: Київська міська прокуратура

Автор kashtan NEWS

Справу передано до суду

У Києві викрито двох працівників благодійної організації, які продавали автомобілі, ввезені з-за кордону як гуманітарна допомога для  ЗСУ.

Про це повідомляє прокуратура Києва.

За даними слідства, засновник благодійної організації разом з її директором продавали ввезені машини через оголошення на інтернет-платформах. А після одержання грошей авто передавали покупцеві начебто як гуманітарну допомогу.

За такою схемою «благодійники» продали шість автомобілів майже на мільйон гривень.

Нині обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, раніше працівники прокуратури Києва повідомили про підозру у заволодінні коштами, які виділялися на закупівлю форменого одягу для військовослужбовців підрозділів Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися