Головна НовиниУ Києві інспекторів з паркування зобов’яжуть одягати чорні штани

У Києві інспекторів з паркування зобов’яжуть одягати чорні штани

Автор kashtan NEWS

Шорти для них – поза законом

Департамент територіального контролю КМДА подав на розгляд Київради проєкт рішення щодо інспекторів з паркування.

Про це пише у Фейсбуку киян Павло Постоєнко.

На його думку, чиновники цим документом начебто хочуть « влітку знущатися над інспекторами з паркування». Річ у тому, що у рішенні зазначено вимогу – влітку інспектори будуть зобов’язані ходити лише в чорних штанях.

І це, вважає, дописувач, не може не дивувати. Адже «люди, які постійно мають бути на вулиці, на сонці, на розпеченому асфальті, не матимуть права одягати чорні шорти». Отож і запитується, а як вони мають постійно боротися з порушниками, якщо умови їхньої роботи не наближені до мінімального комфорту?

Відповідаючи на інформаційний запит з цього приводу, Департамент пояснює, що на інспекторів з паркування розповсюджуються Закон «Про державну службу», а також Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. А тому одяг державного службовця має відповідати вимогам пристойності.

Тим не менш, така позиція все одно викликала критику деяких громадських активістів. Наприклад, Павло Постоянко хотів би знати, з якого часу шорти в Україні почали вважатися непристойними?

Дописувач у Фейсбуку Олександр Стоєцький відреагував на це пропозицією,я ку адресував посадовцям Департаменту територіального контролю КМДА – спробувати  за температури +30 побігати в чорних штанах вулицями міста.

Читайте також: у Києві директор одного з ЖЕКів вручив повістку до ТЦК інспектору з паркування. Інспектор вважає, що таким чином керівник ЖЕКу помстився йому за виписаний штраф.

Фото: Київтранспарксервіс

Вам також може сподобатися