Головна НовиниКияни просять випустити двоповерхові автобуси на маршрути
Берлін подарував Києву чотири двоповерхових автобуси, але їх не планують виводити на маршрути.

Кияни просять випустити двоповерхові автобуси на маршрути

Автор kashtan NEWS

У соцмережах активно обговорюють питання, чому міська влада гальмує виведення на маршрути для перевезення пасажирів двоповерхові автобуси

Нагадаємо: великі автобуси, які передали Києву німецькі партнери в 2022 році, не планують виводити на маршрути найближчим часом.

Таку інформацію нещодавно було оприлюднено на сайті Kashtan NEWS з посиланням на  портал «Твоє місто», на групу у Фейсбуку  «Пасажири Києва».

У «Київпастрансі» заявили, що чотири вживані двоповерхові автобуси марки MAN зберігаються на території автобусного парку й не курсуватимуть містом як рухомий склад громадського пасажирського транспорту.

Було названо і причину — технічні характеристики, які не дозволяють експлуатувати вказані автобуси на маршрутній мережі столиці.

Водночас активістів дивує таке пояснення, адже двоповерхові автобуси, які використовуються, наприклад, як екскурсійні, вільно їздять вулицями міста. Їх висота нижча за висоту тролейбуса з піднятими штангами.

Ось як дописувачі соцмереж коментують таку дивну позицію столичних чиновників:

Олександр Гречко зазначає: «Такі автобуси помістяться на вулицях. Просто профільний департамент не бажає запускати цікавий та місткий транспорт для киян. Досить вже шукати «відмазки» і рік тримати автобуси під парканом. Пустіть автобуси на маршрути чи віддайте їх іншому місту. Здається, що будь-де, окрім Києва, їх відправлять на маршрути менш ніж за місяць».

Oleksii Somin: «Для Броварів дуже знадобляться».

Alex Krivchik: «Можу надіслати фото з глухої англійської провінції з вузенькими доріжками та густою рослинністю, де такі автобуси чудово працюють. А ще у Лондоні чудово їздять через Темзу».

Dmytro Prokopchuk: «Як на мене, то площа, яку займають всі запарковані приватні автівки у місті, вже така, що такі автобуси можна пускати лише на трасу поза містом. Маршруток на кожній зупинці – рій, за яким не видно навіть дороги. Зате не вгодив чомусь саме автобус».

Yaroslav Gerasimenko: «Маніпулює Київпастранс. Автобуси поміщаються на вулицях без проблем. Їздили ж по Києву аналогічні екскурсійні автобуси. І тролейбуси їздять, і трамваї, і двосекційні автобуси».

Олександр Гречко: «Чиновники не хочуть просто робити громадський транспорт цікавим і привабливим. А ці автобуси були б дуже популярні серед бажаючих покататися на другому поверсі».

Artem Perebyinis: «Ще у минулому році їх подарували з Європи. А наші посадовці більше року думали. чи влізуть ці автобуси на вулицю, і придумали, що ні. І що тепер, будуть вони пилом припадати? Просто ганьба».

Timur Suleimanov: «Зміни? Ви що, в жодному разі. Потім можна казати, що не вистачає транспорту для заміни маршруток».

Olivia Kapatia: «Тільки «Богдани» – ідеал, ми зрозуміли…»

Artem Perebyinis: «Впевнений, на лівому березі знайдеться їм робота, 100%».

Volodymyr Herasymov: « Є потреба в маршруті Дніпровським та Набережним шосе на Поділ, жодних перешкод для двоповерхового автобусу. І це тільки один з багатьох маршрутів…».

Вам також може сподобатися