Головна БезпекаУ Києві на залізничних коліях знайшли небезпечний метал
У Дніпровському районі Києва біля залізничних колій виявили 20 кг ртуті.

У Києві на залізничних коліях знайшли небезпечний метал

Фото: Головне управління ДСНС України у м.Києві/Facebook

Автор kashtan NEWS

Правоохоронці шукають власника

У Дніпровському районі Києва біля залізничної колії виявлено цинкове відро, наповнене ртуттю.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.

«До служби порятунку надійшло повідомлення щодо ємності з невідомою речовиною біля залізничних колій. Прибувши на місце відділення хіміків, встановили, що в металевій ємності знаходиться близько 20 кг ртуті», — повідомили в рятувальному відомстві.

Як зазначили в ДСНС, ртуть було герметично запаковано фахівцями служби та передано для подальшої утилізації.

Обставини появи небезпечного металу та його власника будуть встановлювати правоохоронці.

Як повідомлялося, за минулий тиждень київські рятувальники здійснили 97 виїздів на ліквідацію надзвичайних ситуацій.

Вам також може сподобатися