Правоохоронці шукають власника
У Дніпровському районі Києва біля залізничної колії виявлено цинкове відро, наповнене ртуттю.
Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.
«До служби порятунку надійшло повідомлення щодо ємності з невідомою речовиною біля залізничних колій. Прибувши на місце відділення хіміків, встановили, що в металевій ємності знаходиться близько 20 кг ртуті», — повідомили в рятувальному відомстві.


Як зазначили в ДСНС, ртуть було герметично запаковано фахівцями служби та передано для подальшої утилізації.
Обставини появи небезпечного металу та його власника будуть встановлювати правоохоронці.
Як повідомлялося, за минулий тиждень київські рятувальники здійснили 97 виїздів на ліквідацію надзвичайних ситуацій.