Головна НовиниУ Києві нагадали про штрафи за залишення тварин у замкнених авто

У Києві нагадали про штрафи за залишення тварин у замкнених авто

Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Під час спеки автівка може перетворитися на смертельну пастку для домашнього улюбленця

У міській державній адміністрації закликали власників домашніх тварин не залишати своїх улюбленців у замкнутих авто під час спеки.

«Навіть у затінку температура всередині авто стрімко зростає. Це може призвести до перегріву, зневоднення чи навіть смерті тварини», – нагадує пресслужба КМДА.

У більшості тварин терморегуляція відбувається через пришвидшене дихання, але в задушливому просторі розпеченого авто це не допомагає.

Також у адміністрації нагадали, що за залишення тварини в небезпеці власник може понести наступні покарання:

  • штраф від 3 400 до 5 950 гривень;
  • у тяжких випадках – обмеження або позбавлення волі до 3 років;
  • можлива конфіскація тварини.

Читайте також: Родина кумедних тварин у столичному зоопарку відсвяткувала новосілля (ФОТО)

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися