Під час спеки автівка може перетворитися на смертельну пастку для домашнього улюбленця
У міській державній адміністрації закликали власників домашніх тварин не залишати своїх улюбленців у замкнутих авто під час спеки.
«Навіть у затінку температура всередині авто стрімко зростає. Це може призвести до перегріву, зневоднення чи навіть смерті тварини», – нагадує пресслужба КМДА.
У більшості тварин терморегуляція відбувається через пришвидшене дихання, але в задушливому просторі розпеченого авто це не допомагає.
Також у адміністрації нагадали, що за залишення тварини в небезпеці власник може понести наступні покарання:
- штраф від 3 400 до 5 950 гривень;
- у тяжких випадках – обмеження або позбавлення волі до 3 років;
- можлива конфіскація тварини.
Читайте також: Родина кумедних тварин у столичному зоопарку відсвяткувала новосілля (ФОТО)
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.