На порушника було складено протокол
Правоохоронці зупинили водія авто Jeep, який рухався зустрічною смугою у Деснянському районі столиці.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Києва.
«Під час спілкування з громадянином поліцейські виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Останній від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку відмовився», – йдеться у повідомленні.
Також чоловік не пред’явив патрульним для перевірки посвідчення водія та документи на автомобіль.
На порушника було складено протокол за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду) та постанову за ч. 1 ст. 126 (керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів) КУпАП.
Нагадаємо, на Подолі закрили піцерію, у якій потруїлися клієнти.