Обмеження руху триватимуть до ранку понеділка
Цими вихідними буде частково обмежено рух транспорту шляхопроводом на Берестейському проспекті біля станції метро «Нивки» – в напрямку до центру міста.
Про це повідомляє «Київавтодор».
«У цей період дорожники ремонтуватимуть зливоприймачі та оглядові колодязі. Роботи триватимуть у правій крайній смузі руху шляхопроводу», – йдеться у повідомленні.

Обмеження триватимуть із 9:00 12 квітня до 6:00 14 квітня.
Читайте також: Комунальників спіймали на монтажі заборонених засобів сповільнення руху авто.
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.