Правоохоронці викликали на місце події матір хлопчика
Столичні поліцейські зупинили п’яного водія автівки Fiat, який віз неповнолітнього сина.
«За кермом перебував 45-річний водій, у якого поліцейські одразу помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Інспектори запропонували чоловікові пройти огляд на стан сп’яніння, однак він відмовився», – повідомили у патрульній поліції.
Патрульні відсторонили горе-батька від керування та склали на нього протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП – керування транспортним засобом особою у стані сп’яніння. Також вони викликали на місце події матір дитини, яка забрала хлопчика додому.
Читайте також: Столична поліція попереджає про новий вид шахрайства