Зловмисники ошукали 19 осіб
Оболонська окружна прокуратура Києва передала до суду обвинувальний акт стосовно двох раніше судимих чоловіків, які «продавали» громадянам неіснуючі генератори.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
Під час осінніх блекаутів, викликаних масштабними ракетними обстрілами, зловмисники розміщували в інтернеті неправдиві оголошення про продаж генераторів та інших супутніх товарів. Взявши від зацікавлених покупців передоплату в розмірі від 1, 5 до 4 тис. грн, шахраї зникали.
«Органом досудового розслідування встановлено 19 потерпілих, яким завдано збитків на загальну суму майже 60 тис. гривень. На даний час обвинувальний акт скеровано до Оболонського районного суду Києва для розгляду по суті», – повідомили в прокуратурі.
Тепер чоловікам загрожує до 8 років позбавлення волі за ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене в умовах воєнного чи надзвичайного стану, що завдало значної шкоди потерпілому).
Нагадаємо, у Києві затримали злочинне угрупування, яке спеціалізувалися на збуті фальшивих доларів і торгівлі зброєю.