Головна НовиниУ Києві судитимуть трьох айтішників, які «хакнули» ювелірний магазин

У Києві судитимуть трьох айтішників, які «хакнули» ювелірний магазин

Фото: Київська міська прокуратура

Автор kashtan NEWS

Здобуті  прикраси обвинувачені дарували подругам та продавали через оголошення

Печерська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно  трьох молодиків, які ошукали онлайн-магазин ювелірних прикрас на 150 тисяч гривень.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Хлопці від 20 до 21 року, які мають вищу освіту у сфері комп’ютерних технологій, замовляли прикраси на сайті офіційного дистриб’ютора бренду «Pandora», «збиваючи» ціну.

«Для цього обвинувачені під час онлайн оплати зазначали, що мають сертифікати на знижку від 50%. Насправді ж вони підбирали цифри сертифікатів, таким чином ошукуючи продавця ювелірних виробів. Придбані прикраси «покупці» отримували поштою», – розповіли в прокуратурі.

Таким чином айтішники замовили собі ювелірні вироби  на понад 150 тисяч гривень. Отримані прикраси вони дарували своїм подругам та продавали через оголошення.

Прокуратура кваліфікувала їхні дії як шахрайство, вчинене шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки під час воєнного стану (ч. 3 та ч. 4 ст. 190 КК України).

« Усі троє хлопців свою вину визнають та частково відшкодували вартість ювелірних виробів», – зазначили в прокуратурі.

Читайте також: Стрілянина на СТО: у поліції розповіли подробиці

Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі  KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.

Вам також може сподобатися