Раніше було знято з кріплень деякі елементи
На Галицькій площі столиці, яка раніше мала назву «Площа Перемоги», продовжилися демонтажні роботи з обеліску «Місто-герой Київ».
Як повідомляють місцеві телеграм-канали, наразі фахівці комунального підприємства «Київблагоустрій» за допомогою висотного механічного обладнання прибирають з верхівки монументу радянську зірку.
Варто зазначити, що на початку вересня цього року з обох боків пам’ятника було демонтовано радянські зірки та російські написи, а також було замінено початок року радянської Вітчизняної війни «1941» на дату початку Другої світової — «1939».
Як повідомлялося, у Києві завершується демонтаж радянської символіки на обеліску, що розташований на Галицькій площі (колишня площа Перемоги).