Головна КультураУ Києві триває демонтаж відомого радянського обеліску

У Києві триває демонтаж відомого радянського обеліску

Фото: соцмережи

Автор Дем'янов Євген

Раніше було знято з кріплень деякі елементи

На Галицькій площі столиці, яка раніше мала назву «Площа Перемоги», продовжилися демонтажні роботи з обеліску «Місто-герой Київ».

Як повідомляють місцеві телеграм-канали, наразі фахівці комунального підприємства «Київблагоустрій» за допомогою висотного механічного обладнання прибирають з верхівки монументу радянську зірку.

Варто зазначити, що на початку вересня цього року з обох боків пам’ятника було демонтовано радянські зірки та російські написи, а також було замінено початок року радянської Вітчизняної війни «1941» на дату початку Другої світової — «1939».

Як повідомлялося, у Києві завершується демонтаж радянської символіки на обеліску, що розташований на Галицькій площі (колишня площа Перемоги).

Вам також може сподобатися