Вибухотехніки шукають небезпечні предмети
Сьогодні вранку у столичних школах підрозділи саперів знову шукають вибухонебезпечні предмети через надходження інформації про замінування всіх київських закладів загальної освіти.
Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.
«Столична поліція знову отримала повідомлення щодо замінування усіх середніх шкіл та коледжів Києва. Працівники поліції, підрозділи ДСНС вживають необхідних заходів», — повідомили в КМВА.
Водночас у Військовій адміністрації зауважили, що рішення щодо евакуації дітей та вчителів з приміщень буде ухвалюватися додатково адміністрацією навчальних закладів та поліцією.
Нагадаємо, 1 вересня надійшло анонімне повідомлення про замінування усіх шкіл Києва. Після ретельної перевірки ця інформація не підтвердилася.