Пізно ввечорі у неділю пожежні підрозділи під час ліквідації пожежі в одній з багатоповерхівок Києва знайшли тіло жінки.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в м. Києві.
«3 вересня, о 22:01, до Служби порятунку надійшов виклик про пожежу в багатоповерхівці на вулиці Симиренка, 11, що в Святошинському районі столиці», — йдеться в повідомленні.

Як розповіли в рятувальній службі, на місці події вогнеборці встановили, що горить квартира на 14 поверсі 16-поверхової будівлі.
За словами пожежників, вогонь розповсюдився на площу 30 кв. м. Його було ліквідовано о 22:32. Втім у приміщенні було знайдено тіло жінки.

На місці події працювали чотири одиниці пожежно-рятувальної техніки та 15 чоловік особового складу.
Причини пожежі встановлюватимуть правоохоронці.
Як повідомлялося, у ніч проти 12 серпня в Дніпровському районі столиці під час гасіння вогню, що охопив три дерев’яні споруди, пожежники виявили чоловіка з ножовими пораненнями.