Головна НовиниУ Києві відзначили 125-річчя Центральної синагоги
Відзначили 125-річчя синагоги Бродського, що в Києві.

У Києві відзначили 125-річчя Центральної синагоги

ФОТО: Центральна синагога м. Києва - Бродського / Facebook

Автор Kashtan News

На урочистому заході було зачитано молитву за Україну

Єврейська громада столиці відзначила 125-річчя Центральної синагоги Києва — синагоги Бродського.

Про це повідомляють Jewish News.

Синагогу Бродського було відкрито 24 серпня 1898 року. Вона пережила заколоти і війни XX століття, і в 1997 році її повернули єврейській громаді Києва. 

На урочистому заході учасники вшанували пам’ять військових, які загинули у боротьбі за незалежність української держави.  Давід Мільман, перший офіційний рабин ЗСУ, зачитав молитву за Україну.

До присутніх також звернувся голова єврейської громади синагоги, рабин Моше Реувен Асман

«Я щиро дякую всім, хто відвідав наш захід, і хочу додати, що зараз, під час війни, перед нами стоять нові завдання та виклики, але ми разом і, безсумнівно, досягнемо успіху, пройдемо крізь усі труднощі та наблизимо Перемогу України!» – сказав він.

Нагадаємо, в столиці відкрили виставку «Знак на щиті», присвячену історії Тризуба.

Вам також може сподобатися