Будівля університету постраждала під час ракетного обстрілу 31 грудня 2022 року
У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відновили частину модерністських вітражів, пошкоджених внаслідок ракетного обстрілу Києва.


Світлини трьох відреставрованих та змонтованих вітражів опублікувала на своїй сторінці у Facebook засновниця студії Lara ART Glass Лариса Піша.
«Я радила не монтувати готові до завершення небезпеки ракетних ударів. Але зараз вважаю, що кожен день краси неповторний! Живемо!» – написала вона.
Будівля КНУ імені Шевченка постраждала під час російського ракетного обстрілу 31 грудня 2022 року.

«Внаслідок ракетної атаки вцілілого вітражного панно не залишилося жодного. Два з них повністю пошкоджено вибуховою хвилею, а три – частково. Тож попереду ще не один місяць важкої праці», – зазначили в університеті.
Також внаслідок ракетної атаки постраждав дах Навчально-наукового інституту публічного управління та державної служби КНУ та будівлі механіко-математичного та хімічного факультетів.
Нагадаємо, на сайті Київради з’явилася електронна петиція із закликом прибрати радянські символи з будівлі КМДА.