Головна НовиниУ Києві викрито схему ввезення ліків за завищеною ціною

У Києві викрито схему ввезення ліків за завищеною ціною

Фото: Freepik

Автор kashtan NEWS

Про оборудку ділків повідомлено детективів БЕБ

Столичні митники виявили підприємство, яке завозило з-за кордону ліки за цінами, що в кілька разів перевищували  їхню реальну вартість.

Про це повідомляє Київська митниця.

«Підрозділом  боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Київської митниці в ході аналізу зовнішньоекономічної операції підприємства, що імпортувало ліки з Великобританії, викрито схему ухилення від сплати податку на прибуток українським підприємством», — повідомили митники.

Як розповіли правоохоронці, суть схеми полягала в штучному завищенні вартості медикаментів через закордонну компанію-посередника, що потім дозволяло їм сплачувати менше податків в Україні, вказуючи менший прибуток через нібито великі витрати на їх придбання за кордоном.

Як наслідок, для митного оформлення партії у понад 3 тисячі упаковок лікарського засобу «Вазапрокс-альфа» до митниці було надано супровідні документи з завищеною вартістю товару 355 тисяч євро замість реальної 92 тисячі євро.

Тобто, пояснили митники, компанія, використовуючи підконтрольне підприємство у Великій Британії як посередника та в якому кінцевим бенефіціаром є громадянин України, в документах збільшувала вартість ліків аж учетверо. І вже за цими документами товар імпортували  в Україну.

Про  протизаконний факт ведення бізнесу поінформовано Бюро економічної безпеки.

Як повідомлялося, київські митники завадили незаконному переміщенню у двох міжнародних поштових відправленнях до Німеччини понад сотні археологічних предметів — стародавня метальна зброя, знаряддя праці та елементи одягу.

Вам також може сподобатися