Двоє фальшивомонетників підуть під суд
Столичні правоохоронці скерували до суду обвинувальні акти стосовно двох чоловіків, у яких вилучили понад 60 тисяч фальшивих доларів США.
За даними слідства, на початку червня минулого року двоє мешканців західних областей налагодили в Києві збут підроблених доларових купюр.
«Під час досудового розслідування задокументовано три факти збуту 355 підроблених купюр номіналом по 100 доларів США. Під час затримання одного зі спільників безпосередньо на місці вчинення злочину у нього вилучили ще 25 тис. доларів США з ознаками підроблення», – повідомили в Київській міській прокуратурі.
Зловмисникам інкримінують ч. 2 та ч. 3 ст. 199 КК України – виготовлення та збут підробленої валюти за попередньою змовою, вчинені організованою групою. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте також: Приїхали: водіям у столиці доведеться викладати додаткові гроші
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.