Головна НовиниУ Києві запустили новий автобусний маршрут
З Дарниці організовано новий автобусний маршрут на правий берег Києва.

У Києві запустили новий автобусний маршрут

ФОТО: КП "Київпастранс"

Автор Kashtan News

Автобус курсуватиме від метро «Харківська» до метро «Театральна»

У столиці запустили новий автобусний маршрут, який з’єднає лівий берег міста з правим.

Про це повідомляє Дарницька райдержадміністрація.

Автобус №109 виїжджатиме від станції метро «Харківська», починаючи з 6:00. Він прямуватиме у напрямку моста Патона, через вулиці Вербицького, Тростянецька, ринок «Позняки», вулицю Ахматової та Дніпровську набережну.

На правому березі маршрут пролягає через станції метро «Звіринецька» (колишня «Дружба народів»), «Либідська», «Палац України», «Олімпійська», вулиці Саксаганського, Скоропадського, Володимирська та бульвар Шевченка.

У зворотному напрямку автобус курсуватиме від метро «Театральна», о 7:00.

У робочі дні проміжок між автобусами складатиме 20 хвилин, у вихідні – пів години.

Останній рейс від станції метро «Харківська» вирушатиме о 21:15, від станції метро «Театральна» – о 22:15.

Нагадаємо, столичний метрополітен отримав від Польщі чергову партію вагонів.

Вам також може сподобатися