Зловмисник бив вікна машин і крав речі господарів
Голосіївський районний суд Києва засудив до п’яти з половиною років позбавлення волі чоловіка, який обікрав салони 17 приватних автомобілів у столиці.
Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.
«Зловмисник розбивав вікна припаркованих авто, забирав речі з салону та тікав», — повідомили у поліції.
Правоохоронці розповіли, що затримати серійного крадія вдалося у Голосіївському районі завдяки громадянам, які побачили на камерах спостереження, як невідомий краде речі з автомобіля.
Під час слідчих дій правоохоронці встановили, що зловмисником є 30-річний уродженець Житомирської області, раніше неодноразово судимий за майнові злочини. Він «заробляв» собі на життя крадіжками з автомобілів. У нічний час правопорушник відкривав вікна викруткою, проникав у салон та забирав усе, що йому здавалось цінним. Викрадене складав у сумку та носив з собою, так як постійного місця проживання у столиці не мав.
Поліцейські направили матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом до суду, який і оголосив черговий вирок рецидивісту.
Як повідомлялося, Київський апеляційний суд залишив на 11 років за гратами матір, яка викинула з вікна квартири на восьмому поверсі свого трьохрічного сина.