Безпритульному загрожує тривалий термін ув’язнення
У Дніпровському районі Києва столичні поліцейські затримали безпритульного чоловіка, який намагався вбити кота.
Про це повідомляє ГУНП України в м. Києві.
«15 жовтня до поліції Києва на спецлінію 102 надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що на проспекті Павла Тичини їх сусід б’є безпритульного кота об асфальт та не реагує на прохання зупинись», — повідомили в поліції.
Як розповіли правоохоронці, на місці події правоохоронці з’ясували, що тварині вдалося втекти від нападника, а місцеві мешканці допомогли встановити номер квартири, в якій проживає кривдник кота. Тож поліцейським не склало труднощів затримати 38-річного чоловіка за скоєне проти тварини.
Наразі слідчі зʼясовують мотиви таких дій живодера, за фактом його протиправних дій слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами ) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру у вчиненні злочину. За скоєне затриманому загрожує до восьми років в’язниці.
Нагадаємо, до Дарницького управління поліції із заявою звернулась жінка та повідомила про те, що невідомий у Парку партизанської слави жорстоко поводився з собакою.