Поліція відкрила кримінальне провадження і розпочала розслідування
У Дарницькому районі Києва місцеві мешканці поскаржилися поліції на чоловіка, який жорстоко поводився з тваринами.
Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП України в м.Києві.
«До Дарницького управління поліції із заявою звернулась жінка та повідомила про те, що невідомий у Парку партизанської слави жорстоко поводився з собакою», — йдеться в повідомленні.
Як зазначили у поліції, опитавши заявницю та свідків злочину, поліцейські з’ясували, що чоловік застосував до тварини насильницькі дії. Окрім того, правоохоронці перевіряють інформацію щодо протиправних дій порушника стосовно тварин у селищі Макарів Київської області.
За фактом знущання над твариною розпочато кримінальне провадження. Санкція статті передбачає від двох до трьох років позбавлення волі.
Нагадаємо, у зв’язку з поверненням спеки ветеринари закликають пильніше дбати за домашніми тваринами і не залишати їх у зачинених автівках.