Чоловік виправдовував окупантів та називав ворожі обстріли «відповіддю за Донбас»
Столичні правоохоронці повідомили про підозру 59-річному киянину, який виправдовував російську агресію проти України.
Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.
«За даними слідства, після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну підозрюваний – колишній викладач столичної гімназії, який нині працює охоронцем у навчальному закладі, будучи прихильником проросійських поглядів та ідей, неодноразово у месенджері надсилав іншій особі текстові повідомлення. В них містилися виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф проти України», – розповіли в пресслужбі.
Чоловік називав українців фашистами, які не шанують пам’ять воїнів Червоної армії та «8 років обстрілювали Донбас».
Йому інкримінують ч. 1 ст. 436-2 КК України – виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії рф проти України. Вона передбачає покарання у вигляді виправних робіт строком до двох років, арешту строком до шести місяців або позбавлення волі строком до трьох років.
Нагадаємо, у ДБР озвучили кількість «продажних воєнкомів» та їхній заробіток.