Двоє підозрюваних облаштували у своїх квартирах нарколабораторії, а їх спільник займався збутом «товару»
Столична поліція затримала трьох чоловіків, які займалися виготовленням та збутом амфетаміну.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
Встановлено, що двоє з членів злочинної групи облаштували у своїх квартирах нарколабораторії з виготовлення амфетаміну, а третьому учаснику була відведена роль продавця готового «товару». Наркотики продавалися з рук в руки мешканцям Києва та області, за 1 грам виготовленого амфетаміну «бізнесмени» отримували 600 гривень.
«Під час обшуків за місцями мешкання фігурантів поліцейські вилучили лабораторне обладнання, 1 кілограм амфетаміну, 50 пігулок екстазі, прекурсори для виготовлення психотропних речовин, зіп-пакети, електронні ваги та гроші, отримані від злочинної діяльності. За цінами «чорного» ринку вилучена продукція може становити близько 600 000 гривень. Крім того, у квартирі одного зі зловмисників було виявлено автомат із 300 бойовими набоями до нього», – повідомили у поліції.






Зараз слідчі встановлюють канал надходження пігулок екстазі, знайдених в одного з фігурантів. Досудове розслідування триває.
Читайте також: Спільнику ексглави Верховного суду призначили покарання – він заплатить великі кошти