У спорткомплексі Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся фінал чемпіонату столиці з баскетболу серед чоловічих молодіжних команд
Цьогорічний турнір, у якому взяли участь 12 студентських команд з київських університетів, проходив у кілька етапів: ігри в групах за коловою системою, вихід до плей-офф, чвертьфінали й фінал чотирьох, що визначив переможця.

Про це повідомляє Федерація баскетболу Києва.
У фіналі, як і торік, зустрілися команди Національного університету фізичного виховання і спорту України та КПІ. Перемогу святкували вихованці спортивного вишу: в напруженому протистоянні підопічні Олександра Копила, Марини Ткаченко та Наталії Константиновської захистили титул чемпіона та продовжили дворічну серію ігор без поразок у турнірі.

Команда КПІ на чолі з Григорієм Устименком та Олегом Яременком удруге поспіль стала срібним призером.
У грі за третє місце баскетболісти Державного торговельно-економічного університету здобули бронзові нагороди.
За підсумками турніру Федерація баскетболу Києва вручила індивідуальні нагороди кращим гравцям чемпіонату. Найкращий захисник – Олексій Гончаров, найкращий форвард – Сергій Матвієнко, найкращий центровий –Андрій Панасюк.
Читайте також: У столиці 120 студентів змагалися за першість у швидких шахах
Більше новин, фото та відео у телеграм-каналі
KASHTAN NEWS. Досі не підписані на новини Києва та України в телеграмі? Підписуйтеся та першими дізнавайтеся про найголовніше в телеграмі.