Найефективнішим захистом від цього небезпечного захворювання є вакцинація
За 9 місяців 2023 року у Києві спостерігається зростання захворюваності на кір порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб.
«По м. Києву зареєстровано 8 випадків захворюваності на кір, із них 6 – у дорослих осіб та 2 – у дітей до 17 років. Серед хворих 4 особи були госпіталізовані до інфекційного відділення, в т.ч. 1 дитина», – йдеться у повідомленні.
У 6 випадках діагноз було підтверджено лабораторно, ще 2 випадки були діагностовані клінічно. Серед 2 маленьких пацієнтів щеплення від кору мала лише одна дитина, серед дорослих – двоє, у чотирьох відомостей про щеплення немає.
Всі хворі одужали, зазначають інфекціоністи.
Також за останні 9 місяців у Києві було зареєстровано 1 випадок краснухи, діагноз встановлено клінічно.
Найбільш ефективним способом захисту від захворювання на кір/краснуху є вакцинація, нагадують у Центрі контролю та профілактики хвороб.
Читайте також: Кияни стали вдвічі частіше хворіти на кишкові інфекції