Головна БезпекаУ київських солодощах виявили сальмонелу, – Центр контролю та профілактики хвороб

У київських солодощах виявили сальмонелу, – Центр контролю та профілактики хвороб

Автор Kashtan News

Розпочато епідеміологічне розслідування

З 6 до 10 липня в Оболонському районі Києва було зареєстровано три випадки гострих кишкових інфекцій. За результатами бактеріологічного обстеження в отриманих зразках було виділено сальмонелу, повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики хвороб (ЦКПХ).

«За попередньою інформацією, ймовірною причиною хвороби могло стати вживання громадянами 4 липня неякісної кондитерської продукції власного виробництва однієї з торгівельних мереж столиці», – йдеться у повідомленні.

Всі пацієнти отримали необхідну медичну допомогу й нині перебувають на амбулаторному лікуванні. Розпочато епідеміологічне розслідування.

Нагадаємо, цього тижня столичний ЦКПХ повідомив про результати моніторингу якості води на київських пляжах. Зокрема, на пляжах «Веселка», «Центральний», «Дитячий», «Молодіжний», «Пуща Водиця», «Галерний», «Троєщина», озеро «Тельбін», озеро «Райдужне» та озеро «Вербне» було зафіксовано перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички (ЛКП).

Вам також може сподобатися