Невідомі обнесли сквер на вулиці Кошиця
В одному зі скверів Дарницького району зникли зелені насадження.
Про це повідомляє пресслужба КО «Київзеленбуд».
«У нас крадіжка! В ніч з 9 на 10 листопада невідомими особами скоєно крадіжку кущів винограду «Вічі» у сквері, що на вулиці Олександра Кошиця. Невідомі особи викопали рослини з корінням, залишивши тільки виноградні лози», – йдеться у повідомленні.
Виноград сорту «Вічі» було спеціально обрано для вертикального озеленення міста, оскільки він добре підходить для покриття великих площ огороджень, бетонних блоків, парканів і стін.

«КП УЗН Дарницького району м. Києва вже звернулося до правоохоронних органів з проханням встановити та притягнути до відповідальності осіб, винних у скоєні крадіжки», – повідомили комунальники.
У КО «Київзеленбуд» нагадують, що кожне неправомірне видалення зелених насаджень столиці карається законом.
Читайте також: Закладено розсадник «Дуби Перемоги».