Поліція розшукує вандалів
Вчора невідомі осквернили православні святині — каплицю та джерело «Сльози Пресвятої Богородиці» на території Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.
Про це повідомив юрист Лаври Микита Чекман.
«Повідомляємо про черговий факт пошкодження та осквернення святині. Храм на честь Ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. На місце викликали поліцію», — написав він на своїй сторінці у соцмережі.
Наразі поліція встановлює осіб, які вчинили протиправні дії.
Як повідомлялося, ландшафтні архітектори та дизайнери в галузі озеленення проведуть низку робіт з оновлення території Києва-Печерської лаври.