У Генштабі розповіли про ситуацію на фронті
Упродовж минулої доби, 20 вересня, Збройні Сили України знищили майже 490 окупантів, 3 танки, 15 бронемашин, 43 артилерійських системи та РСЗВ, 29 БпЛА оперативно-тактичного рівня, а також 42 одиниці автомобільної, спеціальної техніки й автоцистерн.
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.
«Протягом доби 20 вересня було проведено 23 бойові залучення. Ворог завдав 2 ракетних, 80 авіаційних ударів, понад 49 Атак MLRS по позиціях українських військ та понад 100 населених пунктах по всій Україні», — повідомили у Генштабі ЗСУ.
Як розповіли військові, на Бахмутському напрямку Сили оборони України успішно відбили ворожі атаки в районі на захід від Зайцеве.
Водночас противник намагався повернути втрачену позицію в районі північно-східного та сходу Андріївки, але поніс втрати і відступив.
На Мар’їнському напрямку ворог провів невдалі наступ на околицях самої Мар’їнки, здійснивши протягом доби 13 невдалих спроб висунути українські підрозділи з позицій.
Разом з тим на Авдіївському та Шахтарському напрмяках Сили оборони України тримають лінію та мають ініціативу.
У той же час на Мелітопольському напрямку ЗСУ продовжують наступальну операцію, завдаючи окупаційним військам значних втрат у живій силі та техніці, змушуючи ворога відступити з позицій. Зокрема, наші захисники відбили атаки противника в околицях Роботина.
Своєю чергою українські Повітряні сили минулої доби завдали 10 авіаційних ударів по зосередженням військ агресора, його озброєння та військової техніки, а також 5 авіаційних ударів — по зенітно-ракетним системам противника.
Українські ракетні війська уразили 1 концентрацію особового складу, озброєння та військової техніки, 11 артилерійських систем, 1 ракетну систему ППО «Стрела-10» та 1 станцію електронної розвідки противника.