Головна ЗабудоваУ мерії вирішили відреагувати на руйнування пам’ятки історії на Хрещатику
Столична адміністрація вирішила внести припис забудовнику у відповідь на початок спроби знесення старовинної будівлі на Хрещатику.

У мерії вирішили відреагувати на руйнування пам’ятки історії на Хрещатику

Фото: з відкритих джерел

Автор kashtan NEWS

Влада чекає реакції правоохоронців

Столична адміністрація вирішила внести припис забудовнику у відповідь на початок спроби знесення старовинної будівлі на Хрещатику, 48, навпроти Бесарабського ринку.

Про це повідомляє КМДА.

«Наразі власнику направлено припис із вимогою негайно надати доступ до пам’ятки для ретельного внутрішнього огляду. Окрім того, активні громадяни написали заяву в поліцію», — повідомила директорка Департаменту охорони культурної спадщини КМДА Марина Соловйова.

За її словами, ще в серпні 2020 року власнику будинку було вручено припис. Власника також вже штрафували на суму 341700 грн., які не сплачені та стягуються в судовому порядку.

Крім того, зазначила Соловйова, повторний припис №505/п від 26.01.2022 було надано після відновлення робіт із розбору будинку. Однак законні вимоги власником ігнорувалися, тому в серпні 2023-го до Шевченківського районного управління поліції направлено відповідну заяву.

Як повідомлялося, на вулиці Хрещатик, 48 розбирають памʼятку архітектури — будинок 1880 року, що належав швейцарському підданому Целестину Верле.

Вам також може сподобатися